Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/konradkk/domains/marinadomaniowska.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
o nas - Marina Domaniowska - Radom

O nas

Jesteś zmęczony nauką, pracą? Chcesz aktywnie odpocząć i nabrać zapału do dalszego działania,
a przy okazji przeżyć niezapomnianą przygodę? Marina Domaniowska jest propozycją skierowaną właśnie do Ciebie!
Marina Domaniowska to bogata oferta rekreacyjna przeznaczona dla wielbicieli mocnych wrażeń. Wakeboarding i Surfing to nasze główne propozycje. Posiadamy najnowszy i profesjonalny sprzęt najwyższej klasy, spełniający wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a nasza kadra jest wysoko wyszkolona. Nasi podopieczni osiągają znaczące wyniki w ogólnopolskich konkursach. Dla najmłodszych również proponujemy masę atrakcji.
Działamy na terenie Zalewu Domaniowskiego, zwanego także Morzem Domaniowskim.
Jest to największy i najczystszy zbiornik na terenie południowego Mazowsza. Jego powierzchnia wynosi 500 ha, głębokość maksymalna to 8,9 m.
Żeglować można po ponad 80% powierzchni jeziora,
co niewątpliwie jest gratką dla entuzjastów sportów wodnych. Akwen położony jest około 20 km na zachód
od Radomia (skąd kursuje stałe połączenia autobusowe). Malowniczy krajobraz wokół zalewu, bogata flora i fauna to nasz dodatkowy atut.
Gwarantujemy bezpieczeństwo i emocje, których nie zapomnisz!

. . .  . ..... . Na fali
Wodna przygoda nad Zalewem Domaniowskim
to świetny pomysł na aktywny wypoczynek
i szybki sposób na podniesienie adrenaliny
. Wraz z grupą przyjaciół możesz przemierzyć wody jeziora, przekraczając prędkość wiatru i pokonując najwyższe fale. Swoich sił wypróbujesz na nartach wodnych czy wakeboardach do surfowania, możesz też sprawdzić kto z was utrzyma się dłużej
na pędzącym bananie. Jeśli jednak wolisz mniej ekstremalne wyzwania, zostań w łodzi i korzystaj
ze słońca i rześkiego powietrza.

 

Bezpiecznie
Nie musisz martwić się o brak uprawnień do sterowania motorową maszyną – na pokładzie będzie bowiem sternik, a także możesz skorzystać z pomocy wyszkolonego instruktora.

. . . . . .